6 Nisan Dolunayı geliyor… Duygular fora, romantizm dorukta…

Bireysel olarak hayatımızı ve ilişkilerimizi derleyip toplamak yönünde yoğun bir güdü duyarken, arkamızdan dönen dolapların açığa çıkmasına sebep olacak bir dolunay bizleri bekliyor. İlişkileri ve para piyasalarını dalgalandıracak olan dolunay bazılarını ciddi anlamda yaralayacaktır. Jüpiter ile beraber çalışacak olan dolunay ilahi şansı da beraberinde getiriyor bizlere. Özellikle bugün bu dolunay ile sizi üzen her konu aslında farkında olmasanız da sizi ilahi olarak koruyan şanslı bir dolunay olacak. Bu dolunay ile birlikte idrar yolu, böbrek ve damar sorunlarına karşı dikkatli olmakta fayda olacaktır. Finansal açıdan ise ayın ilk yarısı olumlu göstergeler hakimken ayın 13’ünden itibaren dikkatli olunması gerekiyor

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Güneşin burcunuzda seyahat ediyor oluşu, sizlerin enerji seviyenizi yukarıya çekecektir. Zaten bir çok koç burcu Nisan ayında yaş gününü kutlayacak ve Venüs’ün de desteği ile adeta ışıldayacaktır. Bir süredir durgunluk içerisinde olan aşk hayatınız Nisan ayı ile birlikte hareketlenecek ve adeta zirveye ulaşacaksınız. Bir çok koç Burcu’nun midesinde kelebekler uçuşmaya başlayacak diyebilirim. Son dönemlerde partneriniz ile sorunlar yaşıyor ve belki de çatışma enerjisine girmiştiniz ve artık birbirinize zaman ayırarak ilişkinizi tekrar canlandırabileceksiniz. Ancak tabii ki bu söylemim tüm okurlarım için aynı şekilde geçerli olmayacaktır, belki de bazı okurlarıma yepyeni aşk fırsatları doğacaktır bu süreçte.Sizi bir süredir engelleyen her türlü koşuldan ve konudan artık sıyrılacağınız ve yeni fırsatlar elde edebileceğiniz bir ay sizleri bekliyor olacak. Ancak Nisan ayında özellikle eski sorunlara biraz fazla odaklandığınıza şahitlik edebilirsiniz. Bu sebepten eski konuları deşmek yerine onlardan ders almaya özen göstermek daha önemli olacaktır.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Sevgili Boğalar için Nisan ayı tutku dolu bir ay olacak. Mevcutta süregelen bir ilişkiniz varsa aranızdaki tutku rüzgârı daha sert esmeye başlayacaktır. Eğer mevcutta bir ilişkiniz yoksa yepyeni bir aşk fırsatı kapınızı çalabilir bu ay. Aşk hayatında şans sizden yana olurken, iş ve kariyer alanında biraz karışık günler sizleri bekliyor olacak Nisan ayında. Özellikle ayın ilk günlerinde iş yoğunluğunuz artacaktır ve bu durum sizleri gerebilir. Ayın ortasına geldiğimizde ise üzerinizdeki gerginlik artacağınıdan her anlamda stres sebebiyle işler biraz sarpa sarabilir. Bu stresini üzerinizden atmak adına ufak bir tatil planlaması içerisine girmek sizlere iyi gelecektir. Bu ister bir hafta sonu kaçamağı olsun, ister daha uzun bir tatil olsun fark etmez, günün sonunda rahatlayacaksınız diyebilirim. Ay sonunda ise motivasyonuz artacak ve iş ortamında takdirleri üzerinize toplayacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz ve bazı sorunları fazla kafaya takmamanız sizlerin hayrına olacak bu ay.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Nisan ayı göz önünde olacağınız ve adeta çevreniz tarafından kuşatılacağınız bir ay olacak. Ayın büyük çoğunluğunda ilgi odağı olmanın verdiği haz ile her zamankinden daha sosyal ve dışa dönük olacağınızı söyleyebilirim. Yepyeni dostluklar ve arkadaşlıklar edinebilirsiniz ve bu kişiler sizlerin olağan çevrenizin dışındaki kişiler olacaktır. Gönül ilişkilerine çok zaman ayırma eğiliminde olacağınız bir ay ve bu durumda işlerinizi biraz aksatabilirsiniz. İş demişken bu ay yeni projeler, maaş zammı gibi bir durum için hiç uygun değil, yılın daha sonraki zamanlarına bırakın derim. Sağlığınız açısından bakarsak uzun zamandır bu kadar iyi, zinde ve formda olmadığınızı söyleyebilirim ve gelecekte daha sağlıklı bir yaşamın da temellerini atabilirsiniz. Spor yapmak, diyet yapıyorsanız programınızı değiştirmek için en uygun zamandasınız.Anın avantajını kullanın derim.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Nisan ayının başlarında romantik partnerinizle çok güzel vakit geçirirken, ayın ortalarında yanlış anlaşılmalardan doğabilecek tartışmalardan kaçınmanızı öneririm. Bu şekilde anlayışlı olur ve tartışmalardan uzak kalırsanız ay sonunda sizin için yine güzel günler gelecektir. Çalışan sevgili Yengeçler bu ay sizin için biraz sıkıntılı görünüyor. Değişken ruh haliniz, her ne kadar çok çalışsanız da, çevreniz tarafından sevilseniz de iş arkadaşları ve üstlerinizle olan ilişkilerinize kötü yansıyabilir. Biraz alttan almaya ve yine sevimli halinizi göstermeye gayret edin ki tekrar takdirleri toplayın. Sağlık açısından bakarsak; İçinde olacağınız ruh haliniz sizi depresyona sokmaya yöneltse de siz buna izin vermeyerek anı yaşayın, gezin, eğlenin ve motivasyonunuzu hiç düşürmeyin ve ay sonuna kadar bu durumunuzu atlatmak için sabır gösterin.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Nisan ayı sizin için biraz zorlayıcı olacaktır. Hem iş hem aşk hayatınızı bir arada yürütüyorsanız mutlaka her ikisine de vakit ayıracak şekilde zamanınızı değerlendirin. Aksi taktirde ayın başlarında iş yoğunluğunuzdan, fazla çalışmanızdan partneriniz ile aranız bozulabilir hatta ayrılığa bile gidebilir. Tamamen sizin elinizde olan bu durumu kendi hayrınıza olacak şekilde değerlendirmelisiniz. Bekar olan Aslanlar için de yeni bir partnerle bir ilişki söz konusu olabilir. Ancak işinde başarılı olan Aslanlar yine ilişkilerine vakit ayırarak güzel bir başlangıç yapabilirler. Sağlık açısından strese bağlı olarak sindirim sisteminiz ile ilgili sıkıntılar baş gösterebilir. Bunun için de yine yapacağınız en güzel şey iş ve özel hayatınızı bir dengeye oturtarak stresten uzak durmak olacaktır. Kendinizi dinlediğiniz zaman ne yapmak istediğinizi siz çok daha kolaylıkla bulacaksınız.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Çok çalışıp başarılar kazanan sevgili Başak’lar elbette çevreleri tarafından da kıskanılmaya devam ediyorlar. Nisan ayı içinde karşınıza çıkacak yeni bir partner ile aşk hayatınız birden canlanacak. Tartışmalara girmeden arada bir kendinizi partnerinizin gözünden de inceleyerek hata yapmadan çok güzel bir ilişki yaşama imkanınız olacaktır. Sürekli çalışan Başak’lar bu ay bu çabalarınızın karşılığını göreceksiniz. Yeni bir iş teklifi, bir terfi veya yaptığınız işle ilgili olarak takdir göreceksiniz. Aynı zamanda eğer sizin altınızda çalışanlar varsa onları da takdir etmeyi ihmal etmeyin derim. İş arayanlar için ise güzel fırsatlar karşılarına çıkacak. Bu kadar yoğun iş temposu içinde aman dinlenmeyi de ihmal etmeyin ki sağlığınız bozulmasın. Yapacağınız yürüyüşler ve işinizde vereceğiniz molalar ile yeniden tazelenerek işinizin başına sağlıkla dönebilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Bu ay oldukça sağlıklısınız ve kendinize olan güveniniz yerinde. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için tam zamanıdır. Moraliniz bozulduğunda, kendinizi sıkıntıda hissettiğiniz zamanlarda eşinizden veya partnerinizden destek almaktan, onun size yol göstermesinden kaçınmayın, ondan hiç olmadığı kadar şefkat ve ilgi göreceğinizden emin olun. Ona güvenin ve kendinizi ona açın. İş hayatınızda bazı istenmeyen konuşmalar duyabilir, buna üzülebilirsiniz. Stresli durumlardan kendinizi geri çekin, sakin kalın ve sabırla bu zamanların geçmesini bekleyin. Arkadaşlarınızla, eşinizle, partnerinizle yapacağınız sohbetler, kısa geziler sizi yeniden motive edecektir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Nisan ayında aşkta ve işte her şey yoluna giriyor. Yılın geri kalanını başarılı bir şekilde tamamlamak için güç toplama zamanı. Çevreniz tarafından başarılı, becerikli, zarif ve çekici olarak görünüyorsunuz ve bu şekilde hayallerinizdeki partneriniz ile karşılaşmanız an meselesi. Evli olanlar için ise eşiniz ile olan yakınlığınız ve bağınız daha yoğunlaşıp güçlenecek. Yaratıcı fikir ve projeleriniz ile rakiplerinizden hep bir adım önde olacak; potansiyel iş girişimlerini gerçekleştireceksiniz. Siz her ne kadar dikkatli olsanız da yine de sağlığınızı güçlendirmek için adımlar atabilir, nisan ayını sağlıklı ve başarılı bir şekilde tamamlarsınız.

YAY VE YÜKSELEN YAY

Yaptığınız işten veya çevrenizden sıkılmış olabilirsiniz.Ancak bir işi yarım yapmak hiçte sizin huyunuz değildir. O halde biraz mola verin, başka işlerle ilgilenin ve sonra tekrar yarım kalan işinize odaklanın. İhtiyacınız olan dinlenme sürecinden sonra tekrar çok daha rahat ve motive olarak çalışacaksınız. Şu sıralar dışarda olmaktansa evde sakin bir akşam geçirmeyi tercih eder durumdasınız. Ayın ikinci yarısı önemli anlaşmalar ve sözleşmeler için çok iyi bir zaman dilimi olacaktır. Değişken hava şartları sizi de etkileyebilir sağlınıza dikkat edin.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Gelecek için planlama yapmanın tam zamanı. Kazandığınız güç daha da artarak size yeni kapılar açacaktır. İş hayatınızdaki başarınız çevreniz tarafından kıskanılsa da siz yolunuzdan dönmeyin. Üstlerinizle veya çalışma arkadaşlarınızla tartışmalardan kaçının. Yeni aşklar veya partnerinizle yeni bir uyum ve başlangıç için ideal bir zamandasınız. Keyifli ve güzel bir ilişki sizi bekliyor. Sağlığınız hiç olmadığı kadar iyi durumda. İşten biraz zaman ayırıp kendinize zaman ayırın; gezebilir, dinlenebilir, zamanınızı daha keyifli değerlendirebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Nisan ayı sizler için tekrar başlangıç gibi. Sıkıntılı ve çalkantılı zamanlar artık geride kalıyor. Artık ileriye bakmanın zamanı geldi. Ayın başlarında hala biraz anlaşmazlıklar ve tartışmalar olsa da bu sizi yolunuzdan çevirmesin. Hem aşk hayatınızda hem de iş hayatınızda sizi çok güzel günler bekliyor. Yeni tanışacağınız bir partner, eşiniz veya şu andaki partneriniz sizdeki enerji ve motivasyonu görüp o da sizinle beraber aynı coşkuyu yaşayacak. Mevcut işinizde yapacağınız başarılı çalışmalar ile takdir alacaksınız. İşinizden memnun değilseniz değiştirmek için tam zamanıdır. Sağlığınıza ayın ilk yarısında dikkat etmenizde fayda var. Yorgunluk, halsizlik hissi dinlenme, yürüyüş yapmak gibi aktivitelerle üstünüzden gidecek ve ayın ikinci yarısında çok daha iyi hissedeceksiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Hayatınızdaki gerileme dönemi sona erdi diyebiliriz. Karşınıza çıkacak yeni bir kişi ile güzel bir aşk hayatı başlayabilir. Kendinizi hemen anlatmayın, ilk başlarda dinlemeyi tercih edin. İş hayatınızda bu durum biraz daha sizi zorlayacak. Amiriniz ile tartışmaya girmemeye özen gösterin. Onun hatalarını yüzüne vurmanız maalesef size bir şey katmayacak. Biraz sabırlı olun, söylemek istediklerinizi kendinize saklayın şimdilik. Sağlığınıza dikkat etmekte fayda var. Yürüyüş yapmak, hafif sporlarla ilgilenmek sağlığınızı dengede tutmanıza yardımcı olacak, sizi motive edecek ve güçlü kılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir