Hülya Koçyiğit’in eşi Selim Soydan ameliyat oldu

Yeşilçam’ın yıldızlarından Hülya Koçyiğit’in eşi Selim Soydan, ameliyat masasına yattı. Bir süredir yürümekte bile zorlandığı öğrenilen Soydan, omuriliğinden operasyon geçirdi.

“ZOR BİR AMELİYAT GEÇİRDİ”

Eşinin ameliyatını sosyal medya hesabından duyuran Hülya Koçyiğit, “55 yıllık hayat arkadaşım, benim canım Selim’im omurilikten zor bir ameliyat geçirdi. Bu ameliyatı başarılı bir şekilde tamamlayan Prof. Dr. Hakan Emmez ve ekibine tüm kalbimle teşekkür ederim. Selim’im; sağlıkla hep böyle gül sen emi?” ifadelerini kullandı.

Selim Soydan kimdir?

1941 yılında İstanbul’da doğdu. Uzun yıllar Fenerbahçe Spor Kulübü‘nde oynadı. Milli Takım formasıyla Olimpiyatlarda Türkiye’yi temsil etti. 25 Ağustos 1971’de, 31 yaşında, Fenerbahçe-Beşiktaş maçı ile jübilesini yaparak futbolu bıraktı. Futbolu bıraktıktan sonra Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yöneticiliğini yaptı. 5 Temmuz 1968’de Hülya Koçyiğit ile evlenmiştir.

Gülşah Soydan(1969) adında bir kızı vardır. Aslışah Alkoçlar ve Neslişah Alkoçlar adında 2 tane torunu vardır. Aynı zamanda kızının adını verdiği Gülşah Film Şirketi’nin sahibi ve kurucusudur. Soydan, Telegol adlı futbol programında yorumculuk yapmıştır.Program 2013’te sona erdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*