Patrick Kluivert: Rakiplerimizin buradan istediklerini kolayca alamazlar

Adana Demirspor, Trendyol Süper Lig’in 3. hafta erteleme müsabakasında evinde Beşiktaş’ı 4-2 mağlup etti. Mavi Şimşekler’in Teknik Direktörü Patrick Kluivert mücadele sonrası açıklamalarda bulundu.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Patrick Kluivert ise geçen hafta Kasımpaşa maçı nedeniyle ağızlarında acı bir tat kaldığını söyleyerek, “Bu maçta kadromuz farklıydı ama sahaya çıkan herkes yüreğini ortaya koydu. Kazandığımız için çok mutluyuz. 4-0‘ı korumak isterdik ama olmadı. Yine de çok mutluyuz. Adana halkı için özel bir galibiyet oldu. İzzet’e ayrı parantez açmak isterim. Oyuna alabilmek ve gösterdiği performans beni çok mutlu etti. Ben de onun gibi gençken şanslarımı değerlendirmek için çabalıyordum. Kolay bir deplasman olmadığımızı yine gösterdik. Taraftarlarımızla çıktığımız maçlarda rakiplerimizin buradan istediklerini kolayca alamazlar” diye konuştu.

BELHANDA’NIN SON DURUMU

Kluivert ayrıca Belhanda’nın maçta geçirdiği sakatlık nedeniyle sağ gözünün net görmediğini ve tedbir amaçlı geceyi hastanede geçireceğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x