Aleyna Tilki İçin Yaptığı “İç Çamaşırı” Eleştirisi Tepki Çekmişti: Demet Akalın Geri Vites Yaptı!

Geçtiğimiz saatlerde Aleyna Tilki’nin müzik sektörüne serzenişine tepki göstererek ‘Kimse seni iç çamaşırıyla görmek istemiyor’ eleştirisinde bulunan Demet Akalın tepki çekmişti. Çığ gibi büyüyen tepkilere sessiz kalamayan Akalın, bir nevi geri vites yaptı.

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde yaptığı “müzik sektörü” açıklamasıyla gündeme bomba gibi düşmüştü hatırlarsanız.

Sahnelerden alıkonulduğunu söyleyen ve sektörü domine edenlere ‘omurgasız’ diyen Aleyna Tilki, oku hemcinsi meslektaşlarına çevirip ‘Feminist zannettiğiniz kadınlar benim turnemi iptal ettiriyorlar. Hepsi yalancı var olmama katlanamıyorlar’ açıklamasında bulununca ortalık iyice karışmıştı.

Aleyna Tilki’nin fitillediği kaos Hadise’nin kadın dayanışması gönderisiyle sona erecekti ki meseleye Ece Seçkin de dahil olunca konu uzamıştı.

Birkaç saat önce, her konuya dair çarpıcı açıklaması cepte olan Demet Akalın’dan da bir Aleyna Tilki yorumu geldi.

‘Şimdi yani kimse seni Türkiye’de iç çamaşırlarıyla sahnede görmek istemiyor” açıklamasında bulunan Demet Akalın, ‘Bak annen de sana destek yani aklı başında da bir kadın. Gençliğin yarattığı şımarıklık dönemi hepimiz yaşadık yaşamadık mı?’ diyerek ‘şımarıklık’ vurgusunda bulunmuştu.

Ardından da açıklamasını “Belli bir yaşa geldikten sonra ulan ben şimdi Hande Yener’le falan kavgalarımı düşünüyorum utanıyorum mesela o kavgalardan. Ama bu ne hep yaş ve tecrübe. Onun için kimse senin kötülüğünü asla istemiyor” sözleriyle bitirmiş, Aleyna Tilki’ye bir abla tavsiyesi vermişti.

Demet Akalın’ın özellikle “Şimdi yani kimse seni Türkiye’de iç çamaşırlarıyla sahnede görmek istemiyor” açıklamasına takılan sosyal medya kullanıcıları epey tepki göstermiş, “Önce dönüp kendine baksın” demişti.

Tepki gösterenlerden biri de @zihinselorgazm adlı kullanıcıydı.

Çığ gibi büyüyen tepkilere dayanamayan Demet Akalın, @zihinselorgazm adlı kullanıcının eleştirisine, “Aleyna miniklerin starı elinde ayıcıkla ünlü oldu! Genç bi kızdı koca kadın değil!!” diye cevap vererek bir nevi geri vites yaptı.

Fakat sular yine durulmadı. @zihinselorgazm adlı kullanıcı “Olayı hiç yaşına bağlamayın bence” diyerek sözünü yine esirgemedi.

Demet Akalın da tatlı mı tatlı bir “Peki” cevabı ve bolca emojiyle cevap vermeyi tercih etti…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x