“Biz Kıskanç Bir Milletiz!” Eski Manken Ebru Şancı, Dilan Polat’a Attığı Mesajı İfşa Etti

Yağmur Çevik’in programına konuk olan eski manken Ebru Şancı, son aylarda gerek lüks yaşantısı gerekse kara para aklama iddialarıyla gündemden hiç düşmeyen Dilan Polat’a mesaj attığını söyledi. Detaylar içerikte!

Magazin aleminde her hareketiyle dillere dolanan Dilan Polat, lüks yaşantısı ve aile ilişkileriyle her zaman gündemde yer alıyor.

Ünlü isim en son kara para aklama, vergi kaçırma ve tetikçi tutma iddialarıyla zor durumda kalıp gündeme bomba gibi düşmüştü.

Geçtiğimiz günlerde eski manken Ebru Şancı, katıldığı bir yayında attığı her hareketi sosyal medyada gündem olan Dilan Polat ile ilgili bir itirafını paylaştı.

Bir süre “Söylemezsem Olmaz” programında yorumcu olan ve ardından talepleri ve tarzı programla uyuşmadığı için programı bırakan Şancı fenomene dayanamayıp mesaj attığını söyledi.

Yağmur Çevik’e konuk olan Ebru Şancı, Dilan Polat için “İyi bir kız olduğunu düşünüyorum, ona karşı yapılan linç çok fazla. Yaptığı her şeyi insanların gözüne çok fazla soktu ve biz kıskanç bir milletiz” dedi.

Ebru Şancı açıklamasında “Millet gerçekten parasız ve zenginliğini herkesin gözüne sokması yüzünden sempati kaybetmeye başladı” dedi.

Şancı, mesajda “Geçen gece Dilan’a mesaj attım; seni seviyorum, seni insan olarak seviyorum. Sana abla tavsiyesi; hiçbir yere çıkma, konuşma, bir süre çoluğunu çocuğunu al kaybol dedim.” dile getirdi ve…

Dilan Polat’ın kendi mesajına sadece “Ah Ebrum ah” mesajıyla cevap verdiğini söyledi.

Siz Ebru Şancı’nın açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x