Hazal Kaya 33 yaşında! ‘Bu bedenle özgür olabilmeyi şöyle ucundan tattığım bir dönem’

Kendisi gibi oyuncu Ali Atay ile 2019 yılında nikah masasına oturan Hazal Kaya, aynı yıl oğlu Fikret Ali’yi kucağına almıştı. Kaya ile Atay, şubat ayında ise ikinci kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Leyla Süreyya adını verdikleri kızlarına kavuşan çiftten Kaya, bebeğinin ilk fotoğrafını 8 Mart’ta yayınlamıştı. Hastane odasında yeni doğan kızına sarıldığı bir kareyi sosyal medya hesabından siyah-beyaz filtreyle paylaşan ünlü isim, gönderisinde tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamıştı.

“TÜM ETİKETLERDEN SIYRILIYORUM”

Hazal Kaya, 1 Ekim’de 33’üncü yaşına girdi. Dün 7.8 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından doğum günü için paylaşım yapan Kaya, şöyle yazdı:

Bu bedenle ve bu ruhla özgür, rahat; hatta konforlu, mutlu ve memnun olabilmeyi şöyle ucundan tattığım bir dönemde kutluyorum doğum günümü. Bana atfedilen, üstüme aldığım bütün etiketlerden hoooop diye sıyrılıp, ‘Hazal hanım nasılsınız, ne istersiniz?’ diye saygıyla yaklaşmayı, çocuklarıma duyduğum şefkati kendime duymaktan çekinmemeyi öğreniyorum.

“EN SEVDİĞİM ŞEY ÖĞRENCİLİK”

“ADHD, depresyon, panik atak ve bütün mental durumlar vardır ve bu kimseyi tanımlamaz demeyi öğreniyorum. Neyse ki en sevdiğim şey öğrencilik. Bu sene ‘oh beee’ dediğim o sene olacak. Vaziyet alın!”

Güzel oyuncu, mesajını; “Bütün doğum günü mesajlarınız, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Bu sene hep birlikte çok eğleneceğiz” sözleriyle, hayranlarına teşekkür ederek sonlandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x